WEBER 10 TON BOTTLE JACK 120MM COACH JACK ATD10-120
Stock Code: ATD10-120
Dispatches within 24 hours
Quantity: - +
10 Tonne Low-Entry Bottle Jack with:
  • Only 120mm closed height
  • Heavy duty cranked handle block
  • Zinc-plated ram for greater durability
  • Bevelled base for increased stability and safety
  • 45mm extension piece supplied as standard